14.05.2020 – Dniem Powszechnego Bałwochwalstwa w Kościele Katolickim

Zaplanowane na 14.05.2020r. ogólnoplanetarne wspólne modliwy wszystkich wyznań i religii to zaakceptowany przez Kościół Katolicki DZIEŃ POWSZECHNEGO BAŁWOCHWALSTWA.

Dlaczego? Dlatego, że modląc się wspólnie z wyznawcami innych religii niejako autoryzujemy ich bóstwa, przyznając, że to bogowie. Łamiemy tym samym Pierwsze Przykazanie Dekalogu – NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.

Ten dzień przyniesie więcej złego niż dobrego ponieważ każdy przystępujący do modlitw katolik będzie popełniał grzech bałwochwalstwa z którego prawdopodobnie nigdy się nie wyspowiada, a Kościół Chrystusowy przez powszechność tego czynu okropnie obrazi Boga. Dawniej taka modlitwa powodowała ekskomunikę.

Owoce: Kościół katolicki w Anglii wystawia bożków buddyjskich i afrykańskich przed ołtarzem na nabożeństwo z okazji pan-religijnego dnia modlitwy papieża Franciszka


na podstawie informacji: https://www.m.pch24.pl/wysoki-komitet-do-wszystkich-wyznan–modlcie-sie-o-ustanie-pandemii-,75781,i.html?nom=1

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C642434%2Cpapiez-przypomina-o-modlitwie-wyznawcow-wszystkich-religii-o-ustanie

Foto: https://www.churchmilitant.com/news/article/english-martyrs-church-installs-pagan-idols

Avatar
Redakcjahttps://www.eprudnik.pl
Co jest na eprudnik.pl? Lepiej by było zapytać, czego tu nie ma? Sama część portalu z artykułami społeczno-religijnymi zawiera kilkaset pozycji. Poczytnych pozycji, które sprawiają, że eprudnik.pl jest znany nie tylko w Prudniku. Tak, Prudnik to nasze lokalne środowisko, w którym żyjemy i aktywnie działamy. Praca zawodowa? Obraca się wokół technologii informatycznych, internetu i bezpieczeństwa danych. Więc co tu jest? Sprawdźmy razem!

1 KOMENTARZ

  1. Idąc za tym apelem – równo i demokratycznie – muzułmanie mieliby zwracać się o ustanie pandemii do Allacha, każącego ścigać i karać śmiercią niewiernych, wyznawcy wierzeń amazońskich i ekologiści – do Matki Ziemi, poganie – do Światowida, Peruna i Swarożyca. Pokrzywdzeni mogą być w tej układance buddyści, nieuznający żadnego Boga Stworzyciela. Wysłuchawszy modlitw, pozostali „bogowie” zbiorą się zapewne w jakimś pozaziemskim oenzecie i być może uchwalą koniec pandemii zbrodniczego koronawirusa.

    Całą akcję objął patronatem Kościół Katolicki. Ciekawe czemu na dzień specjalnych ogólnoplanetarnych modlitw wybrano akurat 14 maja? W patronującym wydarzeniu Kościele Katolickim nie ma w tym dniu żadnego ważnego święta. Warto więc sprawdzić co się wydarzyło 14 maja na świecie. Łatwo można odszukać, że 14.05.1948 roku państwo Izrael proklamowało niepodległość. Tym samym został osiągnięty jeden z celów opisanego w liście Alberta Pikea do Giuseppe Mazziniego masońskiego planu wywołania trzech wojen światowych, których ostatecznym zamiarem jest wprowadzenie lucyferiańskiej religii na całym świecie.

    Przypadek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOWE

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!