środa, 7 czerwca, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaBlogPrudnikPrudnik - Papierzaki...

Prudnik – Papierzaki 2018!

Tak było – zobacz fotorelację>>

Już po raz 10. w Prudniku wystartowały papierzaki. Udział wzięło w jubileuszowych zawodach modeli z papieru 150 uczestników z południowej Polski. Celem tej imprezy jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży lotnictwa, a szczególnie modelarstwa.

– W zawodach wystartować mógł każdy, a liczy się głównie pomysłowość – mówi Krystian Seman, instruktor modelarstwa z Prudnika. – Było pięć kolejek lotów. Suma zmierzonego czasu tych pięciu lotów decydowała o zajętym miejscu. Przede wszystkim była to dobra zabawa. Ale też w dzieciach i młodzieży chcemy zaszczepić, że modelarstwo to nie jest tylko kawałek papieru. To jest duża wiedza z wielu dziedzin, bo m.in. trzeba być stolarzem, lakiernikiem, żeby samemu dobrze zrobić model. 

Prudnickie zawody modeli z papieru rozpoczęły się w sobotę o godzinie 13. Rywalizacja w trzech kategoriach wiekowych odbyła się w hali sportowej przy ul. Łuczniczej. Podczas imprezy odbyły się pokazy modeli zdalnie sterowanych. Organizatorzy zawodów:  OSiR w Prudniku oraz Stowarzyszenie Modelarsko-Lotnicze Euroregionu Pradziad.

Rangę imprezy podniosła obecność wiceburmistrza Pana Jarosława Szóstki, który z uśmiechem gratulował każdemu uczestnikowi zawodów.

Podziękowania również należy złożyć wszystkim sponsorom, którzy pomogli przygotować zwycięskie upominki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl