Zbierzmy podpisy dla Grzegorza Brauna

Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna kandydata na Prezydenta Miasta Gdańska zbiera listę chętnych do pracy w Komisjach Wyborczych.

W tum celu należy zgłosić się do biura:

KWW Grzegorza Brauna
Ul. Do Studzienki 5/1 ( parter)
80-277 Gdańsk-Wrzeszcz

E-mail: kontakt@kwwgrzegorzabrauna.pl

Tel. 782 055 515

www.kwwgrzegorzabrauna.pl

Godziny otwarcia biura:
wtorek, 29.01. – 17:00-20:00
środa, 30.01. – 17:00-20:00
czwartek, 31.01. – 15:00-20:00
Godziny otwarcia w kolejnych dniach zostaną opublikowane wkrótce.

Podpisz listę poparcia

Pobierz listę poparcia

Listę mogą podpisywać wyłącznie mieszkańcy Gdańska.

Plan Grzegorza na prezydenturę Gdańska

Grzegorz Braun będzie ubiegać się o fotel prezydenta Gdańska. W rozmowie z portalem Onet.pl wyjawił, czego mogą się spodziewać gdańszczanie po jego prezydenturze.

Nie zamierzam gdańszczanom opowiadać, co też im dam i zapewnię. Nie zamierzam obiecywać gruszek na wierzbie. Zamierzam zagwarantować, czego na pewno nie zrobię. A mianowicie, nie dopuszczę, żeby śmierć śp. Adamowicza pozostała w jakimkolwiek wymiarze niewyjaśniona. Z jakimikolwiek wątpliwościami co do sprawstwa. I nie dopuszczę, by żeby odpowiedzialni za zaistnienie warunków do tego tragicznego zdarzenia pozostali nieukarani – mówi.

Braun wielokrotnie poddawał krytyce trwający w Polsce podział polityczny między PO a PiS. Stanowczo odcina się on decyzji tychże partii, które zdecydowały o niewystawianiu swoich kandydatów, by jak mówią, uszanować ostatni wynik wyborczy Pawła Adamowicza.

To jest faryzejska mowa trawa – kwituje.

Na wsparcie kontrowersyjnego reżysera i publicysty z pewnością liczyć mogą gdańscy przedsiębiorcy. Obiecał on nie podpisywać się pod niczym, co mogłoby obciążyć ich finansowo. Nie złoży on również swojego podpisu pod tak zwanym „pakietem równościowym”.

Z całą pewnością nie podpiszę tzw. pakietu równościowego. Ten projekt nazywany dla zmylenia przeciwnika – czyli nas, normalnych ludzi – pakietem równościowym, ten projekt w istocie seksualizacji nieletnich, sodomizacji życia publicznego – tego pakietu na pewno nie podpiszę – zapewnia.

Braun stawia również nacisk na podkreślanie polskiego charakteru miasta Gdańsk.

Będę działał na rzecz utrzymania jednoznaczności przynależności państwowej Gdańska do Rzeczpospolitej Polskiej. Żadnych szkodliwych urojeń o reaktywacji Wolnego Miasta Gdańska, żadnej Rzeczpospolitej Przyjaciół Polin prezydenta Dudy. Tych rzeczy za moich kadencji w Gdańsku państwo nie zobaczycie.

Gdańsk to jest miasto symbol, do którego wszyscy normalni Polacy się przyznają. I do gdańskiego Sierpnia i do gdańskiego Września. Każdy normalny, tradycyjnie myślący Polak przyznaje się do Gdańska. Problem w tym, że nie wszyscy obecni gdańszczanie przyznają się do Polski. Temu również zamierzam postawić tamę – podkreśla dobitnie.

Nowe „Słowo od Brauna”!

Co w nim znajdziemy?

  • szczegóły o zaangażowaniu politycznym Grzegorza Brauna i przypomnienie o Konfederacji Gietrzwałdzkiej (www.konfederacjagietrzwaldzka.pl)
  • prośbę o przekazanie 1 procenta podatku na Fundację Osuchowa (szczegóły wraz z programem do rozliczeń znajdziemy tutaj: www.pobudka.org/1procent)
  • krótką informację o ponadczasowej produkcji – filmie „Gietrzwałd 1877. Nieznane konteksty geopolityczne.” (www.gietrzwald1877.pl)

2 KOMENTARZE

  1. Pan Grzegorz Braun reprezentuje prawde, rzetelnosc, inteligencje, profesjonalizm, patriotyzm, dlatego popieram jego kandydature

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here