Pomoc zdalna – jak uruchomić program TeamViewer

0

Gdy oczekujesz pomocy od działu IT, a Twój komputer jest podłączony do internetu, możesz na nim zainstalować program TeamViewer, który umożliwi specjaliście IT podłączenie się do Twojego komputera.

Potrzebujesz pomocy, przygotuj komputer w krokach:

  1. Pobierz ze strony producenta TeamViewer program do Zdalnej pomocy
    [kliknij w ten link w celu pobrania pliku TeamViewer_Setup.exe]
  2. Plik pobierze się na komputer do lokalizacji wskazanej przez użytkownika lub do lokalizacji domyślnej przeglądarki .Zazwyczaj jest to katalog Pobrane
  3. Uruchom plik TeamViewer-Setup.exe poprzez dwukrotne kliknięcie i rozpocznij proces instalacji przechodząc kolejne kroki podane w kreatorze.
  4. Po zakończeniu instalacji i uruchomieniu Programu TeamViewer ukaże się Twoje ID i hasło, które jeżeli podasz specjaliście IT, będzie służyło do nawiązania pomocy zdalnej

 

TeamViewer to światowy numer 1 w zakresie technologii dostępu zdalnego. Dzięki innowacjom i technologii oraz niezwykle szybkiej i bezpiecznej sieci globalnej sprawiają, że świat staje się mniejszy i przecierają szlaki w kierunku prawdziwie globalnego miejsca pracy.

Stała gotowość do pomocy

Program TeamViewer można ustawić tak, aby już za każdym razem gdy uruchamia się komputer również uruchamiał się program do zdalnej pomocy. W tym celu należy wybrać opcję „Uruchamiaj TeamViewer z Windows, a ikonka programu zawsze będzie obok zegarka w prawym dolnym rogu ekranu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here