Michał Krajski (ur. 11 listopada 1988r. w Warszawie) – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, publicysta i autor kilku książek w tym m.in.”Tradycja Zanegowana” (o kryzysie teologii i duchowości w Kościele katolickim po Soborze Watykańskim II),”Mity antypolskie i antykatolickie” czy”Katolicki program działania” Zredagował i wydał zbiór wypowiedzi Grzegorza Brauna pt. „Rok w Kondominium” (wraz z Rafałem Mossakowskim). Przeprowadził kilka wywiadów, w tym dwa z ks. Tomaszem Jochemczykiem, który posługuje w diecezji Albenga-Imperia we Włoszech i odprawia na co dzień Msze święte trydenckie („Pomiędzy Modernizmem i Tradycją” oraz „Tradycja i Kryzys w Kościele”).

Michał Krajski – Luter i różokrzyżowcy

40.00 

Kategoria: Tag:

Opis

„Luter i różokrzyżowcy” to książka Michała Krajskiego w pełni wyjaśniająca związki Marcina Lutra z różokrzyżowcami. Na 255 stronach ukazane są niewygodne i niepopularne fakty – zarówno te sprzed 500 lat, jak i te dotykające naszych czasów – m.in. Soboru Watykańskiego II.

Książka wzbogacona jest o bardzo ciekawy dodatek: 50 argumentów za tym, że protestantyzm to zjudaizowane chrześcijaństwo.

Ilość stron: 253
Oprawa: miękka
Format: 155 x 215 mm
Rozdziały:

Rozdział I. Doktryna różokrzyżowców
Rozdział II. Różokrzyż i protestantyzm
Rozdział III. Mistyka protestancka
Rozdział IV. Protestantyzm jako religia rozpaczy
Rozdział V. Modernizm
Rozdział VI. Różokrzyżowcy i Sobór Watykański II
Rozdział VII. Protestantyzacja Kościoła katolickiego po Soborze Watykańskim II
Rozdział VIII. W stronę ezoterycznego chrześcijaństwa przyszłości
Zakończenie

Dodatek: 50 argumentów za tym, że protestantyzm to zjudaizowane chrześcijaństwo
„Książka dr. Michała Krajskiego to najbardziej odkrywcza publikacja na podsumowanie nieszczęsnego jubileuszu 500-lecia buntu Lutra – lektura obowiązkowa dla każdego kontrrewolucjonisty. Gorąco polecam, ZPB✝.”

–Grzegorz Braun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here